Dzień Języków Obcych

event jezykowy 20233 lutego 2023 r. w ramach Dnia Języków Obcych „No trouble in the tower of Babel” w naszej szkole odbyło się szereg działań dedykowanych uczeniu się języków obcych.

Uczniowie wzięli udział w konkursach, które odbywały się inaczej niż zwykle. Utworzony specjalnie link na classroomie umożliwiał przesyłanie przez uczniów prac, które można było wykonać w swobodnej domowej atmosferze. Jury w składzie nauczycieli języków obcych miało trudne zadanie wyłonienia zwycięzców poszczególnych kategorii. Zostało nadesłanych wiele prac indywidualnych, grupowych, a nawet klasowych. Po dokonaniu oceny wyłonieni zostali zwycięzcy.

• Konkurs na piosenkę obcojęzyczną:
    Karolina Fiedeń i Kinga Zajdel z klasy III TF
  • Konkurs na kanon „Panie Janie”
    Klasa ITA/TF
  • Konkurs na wypowiedź w języku obcym:
    Oliwia Gosztyła z klasy ITA/TF
  • Konkurs na strój w barwach narodowych:
    Klasa I TA/TF

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w evencie językowym.

Opracowały: Magdalena Dubiel-Raś i Jadwiga Gorczyca