Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

„112 ratuje życie” – konkurs na plakat

112 ratuje zycie 2024W związku z jubileuszem 105lecia Polskiego Czerwonego Krzyża oraz 25–lecia Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie są organizatorami konkursu na plakat pn. „112 ratuje życie”.

Czytaj więcej...

Nagrody z Ogólnopolskiego Turnieju „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”

cukiernik nagrodyW dniu 17 kwietnia 2024 r. Amelia Kubacka z klasy III W pochwaliła się w szkole zdobytym pucharem i dyplomem za zajęcie II miejsca w Turnieju we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Akcja Misyjna w naszej szkole – Słodki dzień

akcja misyjna IV 202417 kwietnia 2024 r. młodzież z klas 5 TA/TF i 5 TŻ wraz z Grupą Rafiki zorganizowała dla całej społeczności szkolnej „Słodki dzień” – uczniowie upiekli przepyszne ciasta, które można było spożyć smakując dobrą kawę.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o naborze na stanowisko: główny księgowy

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 2 IM. KS. STANISŁAWA SZPETNARA W KROŚNIE ogłasza nabór na stanowisko: główny księgowy

pliki do pobrania:

Dni Otwarte 2024 - podsumowanie

dzien otwarty 2024Mamy zaszczyt podzielić się wrażeniami z naszych działań podczas dni otwartych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie, które odbyły się 11 kwietnia.

Czytaj więcej...

11 kwietnia w naszych pracowniach dużo się działo!

dzien otwarty fryz 2024Podczas dni otwartych młodzież odbywająca zajęcia praktyczne w pracowniach szkolnych, zaprezentowała umiejętności fryzjersko-kosmetyczne przed uczniami szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Podziękowanie...

W dniu 5 kwietnia 2024 r. otrzymaliśmy z Fundacji Kapucyni i Misje z Krakowa podziękowanie za udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Akcji Misyjnej – „Wyślij pączka dla Afryki”.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej na „Najlepszego ucznia w zawodzie cukiernik”

W miesiącu marcu Amelia Kubacka reprezentowała województwo podkarpackie na Turnieju we Wrocławiu. Za udział w konkursie i zajęcie II miejsca otrzymała nagrody rzeczowe oraz zaświadczenie i dyplom.

Czytaj więcej...

„Młodzież Zapobiega Pożarom”

mlodziez zapobiega pozarom 202420 marca 2024 r. odbyły się szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Wody z PAH 2024

sdw 2024Uczniowie ZSP Nr 2 w Krośnie po raz kolejny przystąpili do wodnych działań organizowanych w ramach obchodów Światowego Dnia Wody z PAH. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na globalne problemy związane z dostępem do wody.

Czytaj więcej...

XV Krośnieńskie Pola Nadziei

pola nadziei 2024Symbolem akcji jest żonkil. W październiku, w szkolnym „Ogrodzie Szpetnara” posadziliśmy cebulki żonkili. W marcu na naszym „poletku nadziei” pojawiły się piękne żółte kwiaty.

Czytaj więcej...

Uczennica naszej szkoły laureatką Ogólnopolskiego Turnieju „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik” Wrocław 2024

wroclaw 2024W dniach 18-20 marca 2024 roku we Wrocławiu odbył się Ogólnopolski Turniej o tytuł „Najlepszego ucznia w zawodzie cukiernik”. Naszą szkołę a zarazem województwo podkarpackie reprezentowała uczennica klasy III W Amelia Kubacka, która zajęcia praktyczne odbywa w Cukierni „Jagusia” pana Arkadiusza Deptucha.

Czytaj więcej...

EB Dark Mode