Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Wyjście do Muzeum Misyjnego Sióstr Misjonarek Św. Piotra Klawera w Krośnie

muzeum wyjscie 202414 czerwca 2024 r. uczniowie klasy 1 TA/TF obejrzeli wystawę w Muzeum Misyjnym, która jest bogatym zbiorem eksponatów z 4 kontynentów: Afryki, Azji, Oceanii i Ameryki Południowej.

Czytaj więcej...

Jarmark Franciszkański 2024

jarmark franciszkanski 2024W dniu 9 czerwca 2024 r. na Franciszkańskiej w Krośnie obył się Jarmark Franciszkański. To festiwal radości, pełen kolorów, smaków i dźwięków, który przyciągnął wielu mieszkańców i turystów.

Czytaj więcej...

Podziękowanie...

„Solidarność szkolna nie ma granic’ 2024”

W dniu 12 czerwca 2024 r. otrzymaliśmy z Fundacji DZIECI AFRYKI podziękowanie za udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Kampanii – „Solidarność szkolna nie ma granic”.

Czytaj więcej...

Nauczyciele z ZSP Nr 2 w Krośnie na Sycylii

Dwoje nauczycieli z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie - Agnieszka Gonet i Grzegorz Jamroga wzięło udział w tygodniowym job shadowingu w miejscowościach Barcellona Pozzo di Gotto i Milazzo na Sycylii. Wyjazd ten odbył się w ramach realizowanego przez szkołę przedsięwzięcia ,,Otwarci na świat i nowy wymiar edukacji branżowej ‘’ o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000143064 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+ w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.

FERS RP UE logo

Czytaj więcej...

Konkurs z języka niemieckiego

konkurs niemiecki 2024W dniu 7 czerwca 2024 r. odbył się konkurs z języka niemieckiego dla uczniów klas pierwszych, mających najwyższe wyniki w nauce.

Czytaj więcej...

Wyjście do Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie

bwa 202429 maja 2024 r. uczniowie klasy 1 TA/TF obejrzeli nietypową wystawę Magdaleny Lazar „Świetliste bartery, wilgotne koalicje”.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

W dniu 31 maja 2024 r. (piątek) szkoła będzie nieczynna.

Wieczorek dla Mam z niespodzianką

koncert dla mam 2024W niedzielne popołudnie 26 maja 2024 r. o godz. 17.00 na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, odbył się Wieczorek dla Mam z niespodzianką połączony z Akcją charytatywną dla 6- letniego Krzysia, który urodził się z tzw. zespołem Vacterl.

Czytaj więcej...

Srebrny medal naszych piłkarek nożnych

licealiada nozna 202429 maja 2024 r. odbyła się Licealiada dziewcząt w piłce nożnej. Organizatorem rozgrywek był nasz „Szpetnar”. Zawody odbyły się na Orliku przy ulicy Legionów w Krośnie.

Czytaj więcej...

„Klik …. A co potem” warsztaty edukacyjne

warsztaty 2w 202413 maja 2024 r. klasa II W wraz z wychowawczyniami panią Moniką Delikat i panią Sylwią Pękalską wzięła udział w warsztatach edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Pedagogicznej z okazji Tygodnia Bibliotek.

Czytaj więcej...

„Krytyczne myślenie w kontekście praktyki szkolnej”

FERS RP UE logo

W dniu 22 kwietnia 2024 r. w ramach dzielenia się wiedzą nabytą przez uczestników kursu „Kompetencje 4C i współczesne narzędzi ICT” realizowanego w ramach projektu „Edukacja dla przyszłości w ZSP Nr 2” dla członków Rady Pedagogicznej zostały przeprowadzone warsztaty rozwijające umiejętności krytycznego myślenia w kontekście praktyki szkolnej.

Czytaj więcej...

EB Dark Mode