Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

turniej wojewodzki cukiernik 2024

Licealiada w piłkę ręczną dziewczyn

licealiada reczna 2023W czwartek, 30 listopada 2023 r. w II LO w Krośnie, 5 szkół ponadpodstawowych rywalizowało o awans do zawodów powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt.

Czytaj więcej...

13. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

sdtm 2023To matematyczne święto, na stałe weszło do naszego kalendarza imprez szkolnych.

Czytaj więcej...

„Nie zagubić talentu”

Absolwentka naszej szkoły, Laura Fruga odebrała z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla dyplom i nagrodę pieniężną za wybitne osiągnięcia naukowe.

Czytaj więcej...

Warsztaty zdobienia pierników

pierniki 2023Tradycja pieczenia i zdobienia pierniczków przekazywana jest w polskich domach z pokolenia na pokolenie. W tym pięknym zwyczaju często bierze udział cała rodzina. Pierniki to różnej wielkości i kształtu ciasteczka, przeważnie twarde w swojej strukturze, które miękły z upływem czasu. Ozdobione lukrem, glazurą, polewą oraz różnymi posypkami, podczas Świąt Bożego Narodzenia, gościły na stołach lub… na choince.

Czytaj więcej...

Wyjście do BWA

bwa 3tf 2023Dnia 17 listopada 2023 r. klasa 3 TF uczestniczyła w wyjściu do Biura Wystaw Artystycznych w ramach lekcji stylizacje reklamowe i kreator wizerunku.

Czytaj więcej...

Próbny egzamin zawodowy

probny zawodowy Vtz 2023W dniu 17 listopada 2023 roku, uczniowie klasy V TŻ kształcący się na kierunku Technik żywienia i usług gastronomicznych, przystąpili do etapu pisemnego, próbnego egzaminu zawodowego z kwalifikacja HGT.12 – Organizacja żywienia i usług gastronomicznych. 
 

Czytaj więcej...

Akademia młodego zawodowca 2023

akademia zawodowca2 2023W dniach 16 i 17 listopada 2023 r. w pracowni fryzjerskiej pod kierunkiem pani Anety Nowotyńskiej odbyły się warsztaty dla uczniów klasy ósmej szkoły podstawowej nr 6 i nr 3 w Krośnie.

Czytaj więcej...

ANIOŁY I DEMONY - konkurs fryzjerski

anioly i demony 2023W dniu 16.11.2023 r. uczniowie z naszej szkoły brali udział w międzyszkolnym konkursie fryzjerskim, który odbywał się w Zespole Szkół Nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu.

Czytaj więcej...

„NIEPODLEGŁA JEST DLA WSZYSTKICH”

11 listopada

11 listopada obchodzimy w naszym kraju Narodowe Święto Niepodległości. W sposób szczególny tego dnia czcimy pamięć tych, którym zawdzięczamy własne państwo, którym udało się podnieść kraj z ogromnych zniszczeń I wojny światowej, stworzyć warunki rozwoju niepodległego państwa.

Czytaj więcej...

Konkurs fryzjerski

jesienne metamorfozy 2023Kolejna edycja szkolnego konkursu fryzjerskiego JESIENNE METAMORFOZY już za nami. W dniu 8 listopada 2023 r. w naszej szkle odbył się konkurs fryzjerski, zorganizowany dla uczniów klas technikum pt. „Co jesień w upięciach niesie”.

Czytaj więcej...

Moje życie, mój zawód, moja pasja

moje zycie moja pasja 20238 listopada br. odbyło się spotkanie uczniów klas IV TF i IV TA/TŻ z panią Anetą Winogrodzką właścicielką salonu kosmetycznego Lovestetic w Krośnie, w ramach zajęć z doradztwa zawodowego pod hasłem „Moje życie, mój zawód, moja pasja”.

Czytaj więcej...

EB Dark Mode