DZIEŃ ZE SWINGIEM z udziałem Grupy wokalnej DREAM

swing 202327 stycznia 2023 r. w na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się, jak każdego roku, w ramach Artystycznych Ferii Zimowych „Dzień ze Swingiem”.

Do udziału w tegorocznej edycji „Dnia ze Swingiem” została zaproszona m.in. Grupa wokalna DREAM z naszej szkoły. To dla nas duże wyróżnienie i zaszczyt, tym bardziej, że mogliśmy po raz kolejny wystąpić, ze znanym i sławnym Studiem Piosenki Swing, którego opiekunem jest P. Lucyna Durał. Wspólnie zaprezentowaliśmy publiczności, montaż słowno – muzyczny z elementami audycji radiowej pt. „Z uśmiechem w Nowy Rok” autorstwa P. Wojciecha Bazana opiekuna Grupy wokalnej DREAM.
Ponadto w programie, oprócz naszego występu, były również warsztaty wokalne prowadzone przez P. Karolinę Patlę, warsztaty dotyczące technicznych aspektów nagrań w warunkach domowych prowadzone przez P. Grzegorza Przepiórę oraz prezentacje debiutantów i karaoke.
Było to dla nas czyli uczennic Magdaleny Szydło, Martyny Kułak, Mai Szydło oraz opiekuna grupy wokalnej wspaniałe przeżycie, które dostarczyło nam oprócz cennej wiedzy, wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Opracował opiekun Grupy Wokalnej DREAM:
Wojciech Bazan