Akcja 3mam sztamę z Aniołami, nasi uczniowie i nauczyciele w akcji

3mam sztame 2022Akcja 3mam sztamę z Aniołami pokazała ogromne zaangażowanie naszych uczniów, Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami oraz nauczycieli.

W dniu 21 grudnia 2022 r. odwiedziliśmy Fundację DOTYK ANIOŁA, której przekazaliśmy zebrane dary, upieczone ciasta oraz karteczki świąteczne z życzeniami i opłatki. Cieszymy się niezmiernie, że nasza młodzież niesie dobro, reaguje na potrzeby seniorów, a także chętnie zawsze przyłącza się do każdej akcji charytatywnej.
Tak właśnie wygląda sztama z Aniołami...

Ta fundacja powstała z potrzeby serca. ZSP Nr 2 w Krośnie zawsze to serce otwiera i wspiera w potrzebie. ,,Nie krępuj się być dobrym” - to hasło nieustannie przyświecało nam w trakcie trwania całej zbiórki.
Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom, szczególnie uczniom klas: 1 TŻ, 2TŻ, 4 TŻ, 3 TA/TŻ, 1 CK, 2F/K oraz Emilce Rachfał, Dagmarze Nawrockiej oraz Ewelinie Rajs.

Opracowała: Iwona Milczek-Hejnar
Opiekunowie Samorządu: