Aktualności
Covid-19


fb youtube flickr pinterest

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Akademia Młodego Zawodowca

akademia fryzjer 2022W dniu 20 grudnia 2022 r. w ramach Akademii Młodego Zawodowca, odbyły się warsztaty dla uczniów klasy VIII Szkoły Podstawowej Nr 7 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krośnie, którzy stoją przed ważną decyzją.

Zajęcia miały na celu przybliżyć wiedzę praktyczną na temat nauki zawodu fryzjer i ułatwić decyzję w wyborze szkoły średniej.
Podczas warsztatów, uczniowie mogli samodzielnie spróbować i ocenić swoje możliwości w nawijaniu włosów na wałki, które są jedną z podstawowych czynności fryzjera oraz porozmawiać ze starszymi koleżankami, które uczą się fryzjerstwa na tematy związane z zawodem oraz przekonać się, czy ten zawód jest dla nich.
Mamy nadzieję, że wizyta w pracowni fryzjerskiej pozwoli dokonać właściwego wyboru.

Opracowała Aneta Nowotyńska

EB Dark Mode