Sukces uczennicy z klasy III TA/TŻ w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu

mam czas rozmawiac 2022W dniu 1 grudnia 2022 r. o godzinie 9:00 w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu odbył się finał III Powiatowego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem „Mam czas rozmawiać”, w którym udział wzięły trzy uczennice naszej szkoły: Karolina Świrad z klasy III TA/TŻ oraz Emilia Rachfał i Martyna Kułak z klasy II TŻ pod opieką pedagoga szkolnego p. Urszuli Pająk.

W konkursie udział wzięło w sumie 21 uczniów z różnych szkół powiatu krośnieńskiego. Mieli oni za zadanie rozwiązać test składający się 30 zamkniętych i otwartych pytań.
Konkurs promujący wśród uczniów szeroko pojętą wiedzę o zdrowiu skupiał się przede wszystkim na zagadnieniach związanych z profilaktyką HIV/AIDS oraz chorób przenoszonych drogą płciową.
Nasza uczennica Karolina Świrad z czwartym wynikiem punktowym zdobyła wyróżnienie.
Organizatorzy – Starostwo Powiatowe w Krośnie oraz krośnieńska Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna ufundowali nagrody dla zwycięzców a także drobne upominki dla wszystkich uczestników.
Uczniowie po oddaniu prac konkursowych obejrzeli materiały filmowe promujące zdrowie oraz mogli skorzystać ze wspaniałego, urozmaiconego poczęstunku.
Uczennice ZSP Nr 2 w Krośnie do konkursu przygotowały panie: Urszula Pająk i Wioletta Lenik.

>>> więcej informacji o konkursie oraz zdjęcia (terazkrosno.pl)

Opracowanie:
Urszula Pająk