Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Ogólnopolska Olimpiada Fryzjerska - etap szkolny

olimpiada fryzjerska szkolny 2022Dnia 28 listopada w naszej szkole odbył się 1 etap szkolny - Ogólnopolskiej Olimpiady Fryzjerskiej. Olimpiada składa się z 3 etapów, a na poziomie 2 i 3 uczniowie wykonują również fryzurę . Etap 2 odbywać się będzie w Krakowie, a etap 3 w Poznaniu.

W Olimpiadzie wzięło udział 12 zespołów dwuosobowych z klas: 4 TA/TF, 3 TF, 2 TF, 2 F/K. Uczniowie wypełniali test składający się z 30 pytań. Maksymalnie mogli uzyskać 39 punktów. Punkty etapu szkolnego poszczególnych zespołów zostały przesłane do Komisji Okręgowej Olimpiady mieszczącej się w Poznaniu.
Wyniki, które pozwolą przejść do 2 etapu, poznamy dopiero po 6 grudnia 2022 roku.

Wszystkim uczestnikom życzymy wysokiej punktacji i kolejnych sukcesów.

opracowanie: Barbara Lągawa - Dereń

EB Dark Mode