Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Licealiada w piłce ręcznej

licealiada reczna 2022Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt odbyła się w hali MOSiR-u w poniedziałek 28 listopada 2022 r. W zawodach tych zdeklarowały swój udział tylko 3 szkoły ponadpodstawowe: I LO, Naftówka i ZSP Nr 2.

Grając systemem „każdy z każdym” wszystkie drużyny wygrały jeden mecz i drugi przegrały. O kolejnych miejscach zadecydowały tzw. małe punkty czyli ilość bramek zdobytych i straconych. W tych matematycznych obliczeniach nie mieliśmy jednak szczęścia i nasz szkoła zajęła 3 miejsce, wygrywając jednocześnie (9:7) ze zwycięzcą Licealiady – Naftówką i przegraną z Kopernikiem 11:8.

Reprezentowały szkołę następujące zawodniczki:

LP

Nazwisko i imię

Klasa

 1

Chrobok Aleksandra

4 TF

 2

Pabisz Wiktoria

1 C/K

 3

Dufaj Klaudia

1 F

 4

Godek Wiktoria

3TA/TŻ

 5

Jendruczko Weronika

3TA/TŻ

 6

Marszałek Magdalena

3TA/TŻ

 7

Guzik Justyna

2 TŻ

 8

Skwara Ilona

4TF

 9

Wierdak Małgorzata

4TA/TŻ

 10

Zubik Amelia

1 TA/TF

 11

Zbylut Samanta

1 F

 

opracowanie: Wiesław Wójcik

EB Dark Mode