Obsługa cateringowa Imprezy Jubileuszowej Studia Piosenki SWING

swing jubileusz 202226 listopada 2022 r. w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się Koncert Jubileuszowy z okazji 25-lecia działalności Studia Piosenki SWING. Na tę okoliczność uczniowie naszej szkoły przygotowali poczęstunek dla organizatorów koncertu oraz zaproszonych gości.

W przygotowanie okolicznościowych stołów oraz obsługę gastronomiczną zaangażowani byli uczniowie: Nikola Gondela, Dominika Dziedzic, Daniel Jastrząb, Daniel Wojeński, Bartłomiej Kołek, Kacper Kasprzyk, Paweł Cichocki i Dawid Dziedzic pod czujnym okiem nauczycieli zawodu P. Elżbiety Jaracz, P. Alicji Kus i P. Elżbiety Matusz, a także przy wsparciu P. Renaty Hejnar – wł. Szkolnego Sklepiku.

Opracowała:
Elżbieta Jaracz