Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Próbny egzamin zawodowy

probny zawodowy 2022Uczniowie klasy IV TA/TŻ kształcący się na kierunku Technik żywienia i usług gastronomicznych, przystąpili do próbnego egzaminu zawodowego z kwalifikacja HGT.12 – Organizacja żywienia i usług gastronomicznych.


16 listopada 2022 r. została przeprowadzana część pisemna w formie testu składającego się z 40 zadań zamkniętych, zawierających cztery odpowiedzi do wyboru, z których tylko jedna odpowiedź była poprawna. Ta część egzaminu trwała 60 minut, z wykorzystaniem elektronicznego systemu przeprowadzania egzaminu zawodowego.
21 listopada 2022 r. odbyła się część praktyczna egzaminu, która trwała 150 minut. Polegała na wykonaniu przez zdającego, na stanowisku egzaminacyjnym zadania praktycznego, którego rezultatem końcowym była dokumentacja.
Egzamin ten został przeprowadzony zgodnie z procedurami CKE.

Przygotowała i przeprowadziła Agata Paradysz

EB Dark Mode