Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Festiwal Fryzjerski HairBeauty 2022

hairbeauty 2022W dniu 20.11.20222 r. uczniowie naszej szkoły uczący się w zawodzie fryzjer, wraz z opiekunami P. B. Kozdraś i P. W. Zięba, uczestniczyli w Festiwalu Fryzjerskim HairBeauty 2022, który odbył się w Katowicach.


Jest to niesamowite i spektakularne wydarzenie, które scala i integruje całą branżę fryzjersko-kosmetyczną.
Wydarzenie to dedykowane jest dla fryzjerów aktywnie pracujących, dla osób uczących się zawodu i dla wszystkich pasjonatów tej dziedziny sztuki. Podczas targów wystawcy promują swoje produkty, marki i wykonują szkolenia warsztatowe.
Uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać mistrzów barberstwa, jak również fryzjerstwa damskiego, obserwując pokazy strzyżeń męskich, koloryzacji czy upięć, wyłapując przy tym nowe trendy i techniki pracy.
Nauczyciele natomiast, mieli możliwość porozmawiania z prawdziwymi mistrzami w swoim fachu, co było szansą na wymianę doświadczeń i skorzystanie z bezcennych porad edukatorów znanych marek.

opracowanie: W. Zięba

EB Dark Mode