Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Festiwal Fryzjerski HairBeauty 2022

hairbeauty 2022W dniu 20.11.20222 r. uczniowie naszej szkoły uczący się w zawodzie fryzjer, wraz z opiekunami P. B. Kozdraś i P. W. Zięba, uczestniczyli w Festiwalu Fryzjerskim HairBeauty 2022, który odbył się w Katowicach.


Jest to niesamowite i spektakularne wydarzenie, które scala i integruje całą branżę fryzjersko-kosmetyczną.
Wydarzenie to dedykowane jest dla fryzjerów aktywnie pracujących, dla osób uczących się zawodu i dla wszystkich pasjonatów tej dziedziny sztuki. Podczas targów wystawcy promują swoje produkty, marki i wykonują szkolenia warsztatowe.
Uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać mistrzów barberstwa, jak również fryzjerstwa damskiego, obserwując pokazy strzyżeń męskich, koloryzacji czy upięć, wyłapując przy tym nowe trendy i techniki pracy.
Nauczyciele natomiast, mieli możliwość porozmawiania z prawdziwymi mistrzami w swoim fachu, co było szansą na wymianę doświadczeń i skorzystanie z bezcennych porad edukatorów znanych marek.

opracowanie: W. Zięba

EB Dark Mode