Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem „Mam czas rozmawiać”

konkurs zdrowie 2022W dniu 14.11.2022 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do III Powiatowego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu. Do eliminacji zgłosiło się 16 osób a udział wzięło 15 uczniów z następujących klas: I TŻ, II TŻ i III TA/TŻ.


Pytania do konkursu na etapie szkolnym przygotowała pani Wioletta Lenik, a w Komisji Konkursowej z ramienia szkoły uczestniczyły pani Alicja Kus i pani Urszula Pająk.
Wyłoniono zwycięską trójkę, Karolinę Świrad z klasy III TA/TŻ, Emilię Rachfał i Martynę Kułak z klasy II TŻ. Zwycięzcy szkolnego etapu wezmą udział w finale III Powiatowego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem „Mam czas rozmawiać”, który odbędzie się w Iwoniczu Zdroju dnia 1 grudnia o godzinie 9:00.
Z uwagi na różne zdarzenia losowe dodatkowo do konkursu przygotowywać będzie się również dwójka uczniów wyłonionych po dogrywce, która odbyła się dnia 16.11.2022 r. Są to: Dawid Dziedzic z klasy II TŻ oraz Angelika Zięba z klasy III TA/TŻ.
Organizatorem III Powiatowego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem „Mam czas rozmawiać” jest Starostwo Powiatowe w Krośnie oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Krośnie.
Trzymajcie kciuki za swoje koleżanki i kolegów.

Organizatorzy z ramienia szkoły:
Urszula Pająk
Alicja Kus
Wioletta Lenik

EB Dark Mode