Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Pamiętamy...

pamietamy 2022W listopadowy czas, kiedy przyroda przypomina nam, że wszystko co doczesne przemija, wspominamy tych, którzy nas ubiegli w drodze do wieczności.

Dzień Wszystkich Świętych jest dniem pamięci o tych, których nie ma już wśród nas. Obchodzony jest w Kościele katolickim od IX w. Wyznaczył je na 1 listopada papież Grzegorz IV w 837r. 1-go listopada udajemy się na Cmentarze i wspominamy tych, którzy już odeszli. Tego dnia również uczniowie ZSP Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara udali się na Cmentarz Komunalny w Krośnie, by nawiedzić groby zmarłych nauczycieli pracujących w naszej szkole, zapalić znicze i pomodlić się w ich intencji.
Wzięli również udział w Kweście na rzecz Kuchni dla Ubogich i schroniska dla bezdomnych im. św. Brata Alberta. Kwesta została przeprowadzona na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
W kweście brały udział: Marcelina Betlej kl. I F, Nataniel Cypara kl. I W, Samanta Dubiel kl. I W, Klaudia Dufaj kl. I F, Anna Delikat kl. IV TA/TŻ, Zuzanna Dubiel kl. IV TA/TŻ , Nikola Gondela kl. IV TA/TŻ, Patrycja Kuźma kl. IV TA/TŻ .

Opiekun: Małgorzata Mercik,
Monika Delikat

EB Dark Mode