„Surrealistyczny program kulinarny”

integracja I W 2022Taki jest temat wystawy w Biurze Wystaw Artystycznych, którą 26 października obejrzała klasa I W wraz z opiekunami: panią Moniką Delikat i panią Sylwią Pękalską.

Mogliśmy się na chwilę oderwać od codzienności i doświadczyć zaskakujących doznań estetyczno-smakowych. Spacerowaliśmy również po krośnieńskim rynku, gdzie zaznajamialiśmy się z ważnymi dla miasta zabytkami i instytucjami.
Integracyjny spacer zakończyliśmy w K15, gdzie młodzież rywalizowała ze sobą, grając w kręgle. Program kulinarny i wspólną rywalizację zwieńczyła degustacja pizzy. Zabawa była przednia, więc planujemy już kolejne wyjście.

opracowanie: Wychowawca klasy I W Monika Delikat