Wyróżnienie w konkursie

Sukces ucznia Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Ogólnopolskim Konkursie „Geniallne Miejsca” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Informatyczne Sekcja Informatyki Szkolnej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Instytutu Pamięci Narodowej oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Uczeń klasy I TŻ Paweł Cichocki zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie promującym historię małych ojczyzn, a także naukę algorytmów i umiejętności cyfrowej prezentacji pracy.
Paweł przygotował prezentację dotyczącą patrona szkoły Ks. Stanisława Szpetnara w postaci escape-romu.
Sukces tym bardziej cieszy iż uczeń pierwszy raz startował w tego rodzaju konkursie i od razu „wyróżnienie”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: Dorota Bałuka

dyplom geniallne miejsca