Szkolny konkurs polonistyczny rozstrzygnięty!

W maju uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w Szkolnym Konkursie Polonistycznym „Życie i twórczość Tadeusza Różewicza”.

Zadaniem uczniów było przygotowanie prezentacji lub albumu, którymi godnie uczcili pamięć wybitnego twórcy w 100. rocznicę jego urodzin. Komisja konkursowa oceniła 15 prezentacji oraz 3 albumy, biorąc pod uwagę poprawność merytoryczną, kompozycję, kreatywność i estetykę.
Oto zwycięzcy!
W kategorii prezentacja:
I miejsce – Paweł Cichocki,
II miejsce – Aniela Wnęk,
III miejsce – Julia Podlaszczak.
W kategorii album grupowo I miejsce zdobyły: Sylwia Petka, Karolina Świrad, Patrycja Szymańska, Agnieszka Żrebiec.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy społeczność szkolną do udziału w następnych konkursach.

Organizatorzy: Małgorzata Ciereszyńska, Monika Delikat, Małgorzata Płatek