Aktualności
Covid-19


fb youtube flickr pinterest

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

piknik 2022W dniu 27 maja 2022 r. w Parku Jordanowskim odbył się piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Organizatorem tej imprezy był Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Krośnie i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie.


Już cyklicznie, podczas takich imprez, uczniowie naszej szkoły prezentują swoje umiejętności fryzjerskie, kolorowe warkocze, loki, karbowanie włosów, jak również malowanie twarzy cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Uczniowie klasy III F stanęli na wysokości zadania, aby zadowolić tych najmniejszych i najbardziej wymagających klientów.

Opracowała : Wioleta Zięba i Aneta Nowotyńska