Aktualności
Covid-19


fb youtube flickr pinterest

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2022 2023 baner

„Śpiewamy dla Olusia” Koncert charytatywny – Radość życia

koncert 2022W dniu 25 maja 2022 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, odbył się Koncert charytatywny – „Radość życia ”, który zgromadził przybyłych wokół jednego celu: wsparcia dla 4- letniego Olusia Kosiek, który urodził się z wadą wrodzoną prawej nogi tzn. nie ma kości piszczelowej, stawu skokowego i ma stópkę końsko – szpotawą.


Tym koncertem chcieliśmy pomóc Olusiowi i Jego Rodzicom Państwu Aleksandrze i Mateuszowi Kosiek, w zebraniu funduszy na kosztowne leczenie i rehabilitację. Wkrótce Olusia czeka kolejna operacja.
W przygotowanym programie zostały zaprezentowane znane polskie i zagraniczne piosenki, niosące w swej treści radość, nadzieję i optymistyczne nastawienie do życia.
Przed zebraną publicznością wystąpili wokaliści ze Studia Piosenki SWING działającego przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie pod kierunkiem Pani Lucyny Durał w składzie: Julia Baczyńska, Zofia Baran, Natalia Bęben, Julia Błaszczyk, Milena Dziepak, Anna Jasłowska, Weronika Filar, Magdalena Folta, Aleksandra Jaślar i wokalista Aleks Szczepanik oraz Grupa wokalna DREAM działająca przy naszej szkole pod kierunkiem Pana Wojciecha Bazana (pomysłodawcy tego wydarzenia) w składzie: Maria Ginalska, Magdalena Szydło, Martyna Kułak i Marta Topolska, która reprezentowała obie grupy.
Zwieńczeniem koncertu było wręczenie Olusiowi specjalnie przygotowanego na tę okazję tortu wykonanego przez absolwentkę naszej szkoły Kingę Rymarz wraz z Cukiernią „Jagusia”, a także wspólny występ wokalistów w piosence finałowej „Sercem patrz”.
Za pomoc w zorganizowaniu całego Koncertu charytatywnego serdecznie podziękowania kieruję do: Pani Bożeny Żelak, Pani Małgorzaty Krzysik z Fundacji „Pierwsza Pomoc”, Pana Łukasza Wosiewicza, Pana Wojciecha Pachana, Pana Arkadiusza Deptucha właściciela Cukierni JAGUSIA, Dyrektora RCKP Pani Doroty Cząstki, Pani Lucyny Durał, Pani Justyny Białek, Pana Grzegorza Przepióry, Pana Grzegorza Malinowskiego, Pana Dariusza Krówki, wolontariuszy z naszej szkoły: Kingi Rymarz, Katarzyny Wiśniowskiej, Małgorzaty Wierdak Wiktorii Zajdel, Magdaleny Majcher, Martyny Liany i Daniela Jastrząb oraz nauczycieli Pani Małgorzaty Ciereszyńskiej i Pani Elżbiety Jaracz.

Opracował:
Wojciech Bazan

ZSP2 - KOD QR

zsp2 qr

DLA RODZICA

Przyjęcia stron:

I. Dyrektor Szkoły Bogdan Skotnicki

1) poniedziałek 12.00 – 14.00
2) czwartek 14.15 – 16.15

II. Wicedyrektor Agata Betlej

1) wtorek 14.00 – 16.00
2) piątek 11.00 – 13.00


Dodatkowe dni wolne w roku szkolnym 2021/2022:

1. Technikum Nr 2:
12.XI.2021, 11.I.2022, 2.V.2022, 4 - 6. V.2022, 17.VI.2022, 21.VI.2022.

2. Branżowa Szkoła I stopnia Nr 2:
12.XI.2021, 11.I.2022, 2.V.2022, 4.V.2022, 17. VI.2022, 21.VI. 2022.


>>> Zmiana numeru telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży na 800-12-12-12


 >>> mOchrona – nowa aplikacja ochrony rodzicielskiej


 >>> dodatkowe zajęcia psychologiczno-pedagogiczne


 >>> nastolatki w wirtualnym tunelu

BIULETYN SZKOLNY

"SZPETNAR" W MEDIACH

pisza o nas

KLASA PATRONACKA

nafta

jagusia

PATRONAT NAUKOWY

kpu

WSIiZwspia

PARTNERZY

orlen lab

iwonicz

ekrosno

przychodnia pirania

nzoz

szpital

inspekcja weterynaryjna