I Memoriał Krzysztofa Gierlasińskiego

memorial 2022We wtorek 17 maja 2022 r. na stadionie lekkoatletycznym MOSiR – u w Krośnie odbył się I Memoriał Krzysztofa Gierlasińskiego.

Krzysztof przez 35 lat pracował w ZSP Nr 2 w Krośnie jako nauczyciel wychowania fizycznego. Zmarł na trasie biegu 8 maja 2021 r. Memoriał jemu poświęcony zorganizowali nauczyciele wf angażując młodzież i nauczycieli całej szkoły. Uczciliśmy pamięć Krzysztofa na sportowo. Uczniowie i nauczyciele rywalizowali w sztafetach biegowych 10 X 200 m oraz w Nordic Walking na dystansie 4 km. Organizatorzy ufundowali dla biegaczy specjalnie zaprojektowane okolicznościowe dyplomy. W biegach sztafetowych wzięło udział 13 zespołów a ostatecznie najlepsza trójka to: I - 3 Wp, II – 1 TŻ, III – 3 Wg. Gratulacje!!!

Opracował Wiesław Wójcik