Koncert charytatywny

Szanowni Państwo!
Chciałbym Państwa serdecznie zaprosić do udziału w koncercie charytatywnym Radość życia. Z myślą o tym, że jedna osoba na widowni może zmienić wiele, a każda kolejna niemal wszystko - wspólnie zaśpiewajmy dla Olusia. Przed publicznością wystąpią wokaliści Studia Piosenki Swing oraz Grupa wokalna Dream.

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie
Termin: 25 maja 2022, godzina 18.00.

W programie zostaną zaprezentowane znane polskie i zagraniczne piosenki, niosące w swej treści radość i optymistyczne nastawienie do życia oraz to, aby w trudnych chwilach, nigdy się nie poddawać i nie tracić nadziei, że będzie lepiej. Wszystko to będzie oplecione pięknymi i inspirującymi cytatami oraz myślami o czynieniu dobra i radości życia.

Dla publiczności wystąpią Studio Piosenki Swing działające przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie pod kierunkiem Lucyny Durał oraz Grupa wokalna Dream działająca przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie pod kierunkiem Wojciecha Bazana i pomysłodawcy tego wydarzenia.

Aleksander Kosiek (Krościenko Wyżne)

Oluś ma 4 lata, urodził się z wadą wrodzoną prawej nogi, tzn. nie ma kości piszczelowej, stawu skokowego i ma stópkę końsko-szpotawą. Taka choroba zdarza się raz na milion urodzeń. Oluś jest po 3 operacjach w Stanach Zjednoczonych, które uratowały nóżkę przed amputacją. Kolejna operacja odbyła się w Warszawie - lekarze z USA przylecieli do Polski. Teraz planowana jest kolejna, a po niej dalsze leczenie i długa rehabilitacja.

Cegiełki: 10 zł i 20 zł

Bilety w sprzedaży w kasie RCKP:
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (p. 234)
Godziny otwarcia kasy RCKP:
poniedziałek - piątek 10.00-17.30 oraz na godzinę przed wydarzeniem

Wojciech Bazan