Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Wycieczka klasy III F/K

wycieczka 3fk 2022Wycieczka piesza klasy III F/K stała się nieocenionym źródłem wiedzy o naszym regionie, a szczególnie o stolicy regionu Krośnie.

Plan wycieczki został wcześniej wspólnie opracowany przez wychowawcę panią Agnieszkę Gonet i zespół klasowy. Uczestnicy obejrzeli wystawę w Piwnicy PodCieniami pod tytułem "Jan Szczepanik. Geniusz, wynalazca, konstruktor”, dzięki której poznali postać Jana Szczepanika oraz jego dokonania w dziedzinie technik i wynalazczości. Następnie zwiedzili Wieżę Farną, Bazylikę kolegiacką Świętej Trójcy – zabytkowy parafialny kościół rzymskokatolicki w Krośnie i pomnik Roberta Wojciecha Portiusa.
Wycieczka zakończyła się degustacją lodów w Lodziarni pana Deptucha. Podczas wędrówki panowała miła atmosfera i słychać było rozmowy uczniów na temat planów po zakończeniu szkoły. Uczestnicy zrobi wiele pamiątkowych zdjęć, dzięki którym będą w przyszłości wspominać lata spędzone razem w szkole.

EB Dark Mode