Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

XXXI i XXXII Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych

wystawa psow 2022W dniach 7 i 8 maja 2022 r. w Krośnie na stadionie UKS Guzikówka odbyła się XXXI i XXXII Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych.

Wspaniała pogoda sprzyjała miłośnikom zwierząt do podziwiania pięknych, pełnych gracji rasowych czworonogów. Grupa wolontariuszy z Naszej Szkoły: Wiktoria Kapelan, Jakub Żurawicz, Gabriela Żyła, Kinga Zajdel, Karolina Fiedeń, Natalia Bałuka, Patrycja Szymańska, Ewelina Rajs, Aleksandra Wojtaszek, Marzena Komarnicka, Aleksandra Marszałek, p. Grażyna Litwin - pomagała sędziom na ringu i w obsłudze imprezy.

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza: Grażyna Litwin

EB Dark Mode