Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Wybory Miss Szkoły 2022

miss 202027 kwietnia 2022 roku po raz pierwszy w naszej szkole miało miejsce nietypowe wydarzenie WYBORY MISS SZKOŁY 2022.

Do konkursu przystąpiło 6 kandydatek. Jury w składzie: przewodnicząca: p. Ewa Długosz,-Radoń, Dyrektor, p. Bogdan Skotnicki, p. Michał Musijowski, p. Rafał Hejnar oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, Kacper Kasprzyk.

Kandydatki zaprezentowały się na początku w strojach sportowych, następnie wybierały stroje szkolne. Stylizacje okazały się tak ciekawe i różnorodne, że Jury długo zastanawiało się nad punktacją. Dużo emocji wywołała konkurencją pt. ,,Znajdź stylówkę".
Dziewczyny miały zaledwie minutę na stworzenie wyjątkowych i oryginalnych propozycji modowych.
Zjawiskowe suknie mogliśmy oglądać na wybiegu w trakcie kolejnej prezentacji.
Dominowały tiule, koronki, falbany...
Kandydatki ruszyły żwawo do kolejnego zadania. Tym razem odpowiadały na pytania z różnych kategorii. Do ścisłego finału zakwalifikowały się tylko cztery uczestniczki i musiały zmierzyć się z wyzwaniem muzycznym.

Po zaciętej rywalizacji wreszcie nadszedł ekscytujący moment - poznaliśmy wyniki.
- II Vice Miss - Dagmara Nawrocka (nr 4)
- I Vice Miss - Katarzyna Beldzik (nr 6)
- Miss Publiczności-Katarzyna Beldzik (nr 6)
- Tytuł MISS SZKOŁY 2022 otrzymała Klaudia Konarska (nr 7)

Dyrektor szkoły p. Bogdan Skotnicki uroczyście wręczył szarfę i nagrody Miss Szkoły, a także przekazał koronę. Wszystkie kandydatki otrzymały upominki,a wspólne zdjęcie z najpiękniejszą na tronie, będzie niezapomnianą pamiątką dla uczestniczek.
Dziękujemy sponsorom: p. Beacie Kalisztan oraz p. Małgorzacie Reich.

Organizatorzy: Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: p. Iwoną Milczek-Hejnar, Agatą Paradysz,Halina Szpiłyk, którym również dziękujemy za zaangażowanie przy tworzeniu dekoracji.

Opracowała: I. Milczek-Hejnar

EB Dark Mode