Zagraniczne staże w Hiszpanii i Portugalii - spotkanie informacyjne

portugalia spotkanie 2022W dniu 26 kwietnia 2022 r. odbyło się spotkanie informacyjne dla uczniów zakwalifikowanych na staże do Portugalii i Hiszpanii w ramach projektu “Zagraniczny staż = lepsza przyszłość” współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

W trakcie prelekcji uczestnicy zostali zapoznani m.in. z: celami projektu, działaniami dotyczącymi przygotowania kulturalno-pedagogicznego oraz językowego, procedury upowszechniania i ewaluacji projektu, wymaganiami zagranicznych pracodawców, harmonogramem projektu, obowiązkami stażysty oraz korzyściami wynikającymi z uczestnictwa w zagranicznych mobilnościach. W czasie spotkania uczniowie uzyskali odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zespół Projektowy