Pożegnanie Maturzystów

klasy czwarte 202229 kwietnia 2022 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie odbyła się uroczystość pożegnania klas maturalnych.

W akademii tak szczególnej i wyjątkowej uczestniczyli: Dyrekcja Szkoły, grono pedagogiczne, zaproszeni goście, uczniowie klas III, a przede wszystkim tegoroczni absolwenci. Apel rozpoczęto od wspólnego zaśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrał Dyrektor p. Bogdan Skotnicki, życząc dobrych wyników na maturze, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz dokonania właściwego wyboru dalszej drogi życiowej. W czasie uroczystości zostały rozdane świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla uczniów.

Cała gala przeplatana była występami artystycznymi w wykonaniu uczniów z klasy III TF oraz III TA/TŻ. Uroczystość pożegnania maturzystów została przygotowana przez p. Alicję Kus i p. Huberta Wilka. Absolwentom życzymy powodzenia na maturze!

Autorzy: A.Kus, H.Wilk