Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP 2

puchar dyrektora 202231 marca odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP 2 w Krośnie w ramach promocji szkoły.

W zawodach wzięły udział następujące drużyny:
• Szkoła Podstawowa w Odrzykoniu
• Szkoła Podstawowa w Zręcinie
• Szkoła Podstawowa w Kopytowej
• Szkoła Podstawowa w Chorkówce

Otwarcia turnieju dokonał Pan Dyrektor Bogdan Skotnicki oraz przedstawiciel nauczycieli wychowania fizycznego Pan Wiesław Wójcik.
Podczas emocjonujących rozgrywek, wyrównanym, wysokim poziomie sportowym, najlepsza okazała się „podstawówka” z miejscowości Odrzykoń.

Wyniki zawodów:
• SP Odrzykoń - SP Zręcin 4:3
• SP Kopytowa - SP Chorkówka 3:1
• SP Odrzykoń - SP Chorkówka 4:3
• SP Zręcin - SP Kopytowa 1:3
• SP Odrzykoń - SP Kopytowa 5:2
• SP Chorkówka - SP Zręcin 2:2 (karne 3:2)

Klasyfikacja końcowa:
1) SP Odrzykoń
2) SP Kopytowa
3) SP Chorkówka
4) SP Zręcin

Uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami (trenerami) podczas dłuższej przerwy w rozgrywkach mieli możliwość zwiedzenia murów naszego „Szpetnara”, obejrzenia pracowni analitycznych, fryzjerskich oraz spróbowania przeróżnych smakołyków, robionych w szkolnych klasach gastronomicznych.
Na zakończenie zawodów drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy oraz uhonorowani zostali najlepsi piłkarze turnieju.
Serdeczne podziękowania dla szkół, które brały udział w turnieju. Wielkie brawa dla naszych nauczycieli i szkolnej młodzieży za solidne kibicowanie i wspieranie uczestników sportowych zmagać.
Duże ukłony dla nauczycieli wychowania fizycznego: Huberta Wilka - głównego sędziego zawodów, Wiesława Wójcika, Jarosława Władyki i Michała Musijowskiego za sprawną organizację zawodów i czuwanie nad bezpieczeństwem uczniów. ;)

Opracował:
Michał Musijowski