Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

W świecie kryminologii

analityk 2022W dniu 4 kwietnia 2022 r. w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej odbyły się Dni otwarte Kryminologii w WSPiA, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły kształcący się na kierunku technik analityk.

Władze uczelni przywitały naszych uczniów na terenie Uczelni, a następnie przeszliśmy do Podkarpackiego Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej WSPiA, gdzie odbyły się warsztaty: Kryminologia i taktyka kryminalistyczna w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej i mafijnej oraz Kryminologia w laboratorium kryminalistycznym, prowadzone przez doświadczonych wykładowców praktyków Uczelni. Po krótkiej przerwie przeszliśmy na wykłady Psychologia i kryminologia w służbie penitencjarnej oraz Sylwetka sprawcy przestępstwa od Lambrosa do czasów współczesnych. Na koniec uczniowie zostali zaproszeni przez władze Uczelni na poczęstunek oraz otrzymali drobne upominki.

EB Dark Mode