Akcja Misyjna 5 w naszej szkole – Słodki dzień

slodki dzien5 202229 marca 2022 r. odbył się w naszej szkole „Wyjątkowy Słodki Dzień”. Swoją „wyjątkowość” zawdzięcza Piątce Uczennic – Zuzannie, Izabeli, Kindze, Anicie i Zofii z klasy 4 TŻ/TTŻ, które przygotowały według swoich pomysłów wspaniałe słodkości i dla których była to ostatnia akcja misyjna w ramach pracy w Szkolnym Wolontariacie Misyjnym – Grupa RAFIKI.

Dziękujemy Im za cztery lata wspaniałej działalności.
Tradycyjnie akcja przeprowadzona została we współpracy z Centrum Misyjnym Sióstr Klawerianek w Poznaniu i miała na celu zebranie środków, na zakupienie zabawek i przyborów szkolnych dla dzieci z Cabo Verde (Afryka). W załączeniu kilka zdjęć z dzisiejszej akcji.

Projekt Misyjny – Pomagamy Dzieciom z Wysp Zielonego Przylądka.

Dziękujemy Wszystkim, którzy wspomogli to misyjne dzieło.
Razem możemy więcej!!!

Opracował opiekun Grupy Rafiki:
Wojciech Bazan