30. Jubileuszowy Finał WOŚP

wosp 2022W dniu 30 stycznia 2022 r. graliśmy w największej orkiestrze świata – Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Można było nas spotkać w ArtKinie, gdzie pomogliśmy dzieciom przeobrazić się w bajkowe postacie, tworząc piękne makijaże oraz niesamowite fryzury. Nie zapomnieliśmy także o ,,WOŚP- owym pazurku”. A to wszystko za sprawą zaangażowanych uczennic: Wiktorii Przybylskiej, Kingi Zajdel, Dagmary Nawrockiej, Nikoli Siwak, Marzeny Komarnickiej, Barbary Wais, Emilii Zygmunt oraz nauczycieli: pani Celiny Luli i pani Iwony Milczek- Hejnar.
Nie powstrzymał nas nawet  Orkan Nadia. My pełni energii i zapału kwestowaliśmy z Morsami: Magdalena Majcher i Martyna Liana, na krośnieńskim Rynku kwestowały pani Dorota Wais oraz Weronika Gonet, Ania Paradysz, Emilka Olszyk z panią Agnieszką Kaszą. Na koncercie w Iron Club oraz z Legionem Gerarda grała Julia Krupska. W Sztabie pracę wolontariuszy koordynowała pani Grażyna Litwin.
W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło urodzinowego tortu , który przygotował pan Dariusz Deptuch z cukierni Jagusia. Poczęstunek dla wolontariuszy przygotowali krośnieńscy cukiernicy, piekarze i restauratorzy.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz zaangażowanym w tę piękną i szczytną akcję.
,,GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ” SIEMA

opracowała: Grażyna Litwin i Iwona Milczek-Hejnar