Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Akcja Misyjna 3 w naszej szkole – Słodki dzień

slodki dzien3 202220 stycznia 2022 r., już po raz trzeci, w naszej szkole Grupa Misyjna RAFIKI przygotowała przy zachowaniu wszelkich ostrożności wynikających z pandemią, dla całej społeczności szkolnej „Słodki dzień”.


Akcja prowadzona jest we współpracy z Centrum Misyjnym Sióstr Klawerianek w Poznaniu i ma na celu zebranie środków, na zakupienie zabawek i przyborów szkolnych dla dzieci z Cabo Verde (Afryka). Jest też duża szansa, że w tym roku uda się zorganizować kontener, aby znacznie więcej potrzebnych rzeczy przetransportować dla dzieci żyjących na wyspach, ale o tym będziemy informować nieco później. Na razie czekamy na informację od Sióstr Klawerianek. W załączeniu kilka zdjęć z dzisiejszej akcji i tradycyjnie z Cabo Verde od siostry Jolanty.

Projekt Misyjny – Pomagamy Dzieciom z Wysp Zielonego Przylądka.

Dziękujemy Wszystkim, którzy wspomogli to misyjne dzieło.
Razem możemy więcej!!!

Wkrótce kolejna akcja, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Opracował opiekun Grupy Rafiki:
Wojciech Bazan

EB Dark Mode