Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

apel boze narodzenie 2021W dniu 17 grudnia 2021 r. dla całej społeczności naszej szkoły odbył się Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Uczennice z Grupy wokalnej „Dream” pod kierunkiem p. Wojciecha Bazana przygotowały świąteczny program pt. „Ciemna nocy, niepojęta”. W trakcie programu, uczennice zaprezentowały kolędy i pastorałki, z dwóch płyt świątecznych, które nagrane zostały w ubiegłym i w tym roku. Po programie uczestnicy mogli sobie je zakupić. W tej części apelu głos zabrał Pan Dyrektor Bogdan Skotnicki. W swojej przemowie oprócz podziękowań dla Grupa wokalnej „Dream” za przygotowanie świątecznego programu, zapowiedział również swoją niespodziankę. Był to występ akordeonisty ucznia klasy II W Bartosza Głód, który przy własnym akompaniamencie zaśpiewał dwie pastorałki. Następnie miała miejsce kolejna miła chwila tego apelu, która tym razem związana była z wręczeniem przez Dyrekcję Szkoły: Pana Dyrektora Bogdana Skotnickiego i Panią Wicedyrektor Agatę Betlej, pamiątkowych dyplomów oraz upominków dla uczniów naszej szkoły, wyróżnionych w konkursach, w kończącym się tygodniu. Był to:
• Konkurs Biblioteczny – Wizytówka biblioteki – organizatorem byli nauczyciele bibliotekarze
• Konkurs taneczny – Najlepszy taniec, przeprowadzony na Zabawie Andrzejkowej – organizatorem był Samorząd Uczniowski
• Konkurs nt. twórczości muzycznej Rompeya – j.w.
• Konkurs plastyczny z angielskim przesłaniem It’s LONDON – organizatorem była Pani Iwona Milczek – Hejnar
• Konkurs Eco – ozdoba świąteczna, którego przedmiotem było wykonanie ekologicznej ozdoby bożonarodzeniowej z wykorzystaniem surowców naturalnych i wtórnych – organizatorem byli nauczyciele przedmiotów analitycznych
Na koniec Pan Dyrektor Bogdan Skotnicki podziękował Wszystkim za udział w apelu i złożył życzenia świąteczno – noworoczne. Była to dobra okazja wprowadzenia wszystkich w świąteczną atmosferę, tym bardziej, że w tym dniu w naszej szkole odbywały się również „Wigilie klasowe”.

Opracował: Wojciech Bazan