Szkolny Konkurs Fryzjerski Metamorfozy

metamorfozy 2021W dniu 16 grudnia 2021 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie, odbył się Szkolny Konkurs Fryzjerski Metamorfozy.

W konkursie wzięło udział osiem uczestniczek kształcących się w zawodzie technik usług fryzjerskich, które, wyczesały artystyczne koki i upięcia, a tym samym wykonały fryzurę nawiązującą do tematu „CZTERY PORY ROKU”.
Zawarte elementy składające się ze stroju, makijażu i dodatków do włosów, dopełniły całościową stylizację, podkreślając typ i walory urody modelki.
Na ocenę składały się następujące elementy: estetyka wykonania fryzury, zastosowane techniki, harmonia stylistyczna fryzury, stroju i makijażu, kreatywność w tworzeniu fryzury oraz ogólny wyraz artystyczny.
Komisja Konkursowa po długich i burzliwych naradach wyłoniła laureatów konkursu w składzie:
1. miejsce - Julita Boczar kl. IV TF
2. miejsce - Karolina Rajchel kl. IV TF
3. miejsce - Karolina Mokrzycka kl. III TF/g

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy wspaniałych fryzur i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.