Mikołajkowy Turniej w Piłkę Siatkową

mikolajki 2021W same Mikołajki 6 grudnia 2021 r. w naszej szkole na Sali gimnastycznej odbył się Turniej w piłkę siatkową.

Młodzież wraz z nauczycielami bardzo licznie wzięła w nim udział. Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego a Samorząd Uczniowski zapewnił słodkości od Mikołaja. Cheerleaderki zaoferowały nam pokazy taneczne, które podgrzały i tak gorącą atmosferę przed meczami. Nie tylko uczniowie walczyli dzisiaj na boisku ale także nauczyciele, administracja i wychowawcy OHP. Rozegrano wiele meczy, we wszystkich możliwych konfiguracjach. Na zakończenie Turnieju wszyscy kibice i zawodnicy zatańczyli „Belgijkę” i „Kowbojkę”.
Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników !!!

Opracował: Wiesław Wójcik