Aktualności
Covid-19


fb youtube flickr pinterest

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2022 2023 baner

Lekcja historii poświęcona świętu narodowemu

11 listopada 2019W dniu 7 listopada w naszej szkole w wyjątkowy sposób cała społeczność uczniowska uczciła 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Akademia rozpoczęła się uroczystym wprowadzeniem 14-metrowej flagi państwowej przez uczniów klasy I TF(g) i TA/TF.


Zgodnie z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej akademię rozpoczęto odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu narodowego.
Uczniowie zaprezentowali zebranym na uroczystości historię naszego narodu od momentu pierwszego rozbioru Polski do odzyskania wolności. Recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne. Program ubarwniła scenka pantomimiczna. Ważnym elementem uroczystości był także apel poległych.
Radość z odzyskanej wolności wyraziliśmy tańcem z flagami w barwach narodowych.
Program przygotowały pani Małgorzata Mercik i pani Monika Delikat, a zaprezentowali uczniowie z klasy II TA/TF Zuzanna Sikorska, Klaudia Konarska, Natalia Bernaś, Martyna Farbaniec, Klaudia Piaskowy, Patrycja Modliszewska, Oliwia Kłosowska, Aleksandra Lorens, Ewelina Koczerska, Natalia Szmyd, Klaudia Tomkowicz z klasy I TF(g) Aleksandra Długosz, Gabriela Chojecka, Katarzyna Gazda, z klasy III TŻ Robert Filip, Martyna Kosior - klasa I TŻ, Gabriela Fornal z klasy II K/W, z klasy III K/W Piotr Zajdel, Tomasz Gierlasiński, klasa I F/K(g) Adrian Winiarski, klasa II F Krystian Strzępek.
W tańcu zaprezentowały się: Klaudia Piaskowy, Martyna Farbaniec, Julita Boczar, Karolina Rajchel klasa II TF/TA, Martyna Borek klasa II TŻ/TTŻ, Aleksandra Chrobok klasa I TF(g), z klasy I TF/TA Marlena Sieniawska i Natalia Ziobro.
Uroczyście wprowadziły flagę uczennice: Magdalena Nycz, Natalia Kozak, Emilia Kielar, Sara Sobota, Paulina Polakowska, Magdalena Szydło, Weronika Frużyńska, Andżelika Petka, Dorota Filar, Sara Kuzian, Patrycja Białas.

ZSP2 - KOD QR

zsp2 qr

DLA RODZICA

Przyjęcia stron:

I. Dyrektor Szkoły Bogdan Skotnicki

1) poniedziałek 12.00 – 14.00
2) czwartek 14.15 – 16.15

II. Wicedyrektor Agata Betlej

1) wtorek 14.00 – 16.00
2) piątek 11.00 – 13.00


Dodatkowe dni wolne w roku szkolnym 2021/2022:

1. Technikum Nr 2:
12.XI.2021, 11.I.2022, 2.V.2022, 4 - 6. V.2022, 17.VI.2022, 21.VI.2022.

2. Branżowa Szkoła I stopnia Nr 2:
12.XI.2021, 11.I.2022, 2.V.2022, 4.V.2022, 17. VI.2022, 21.VI. 2022.


>>> Zmiana numeru telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży na 800-12-12-12


 >>> mOchrona – nowa aplikacja ochrony rodzicielskiej


 >>> dodatkowe zajęcia psychologiczno-pedagogiczne


 >>> nastolatki w wirtualnym tunelu

BIULETYN SZKOLNY

"SZPETNAR" W MEDIACH

pisza o nas

KLASA PATRONACKA

nafta

jagusia

PATRONAT NAUKOWY

kpu

WSIiZwspia

PARTNERZY

orlen lab

iwonicz

ekrosno

przychodnia pirania

nzoz

szpital

inspekcja weterynaryjna