Grupa RAFIKI w Radio FARA – Magazyn Misyjny cz.1

fara 11.2019W dniu 14 listopada 2019 r. Grupa RAFIKI, działająca w naszej szkole, nagrała w tym roku szkolnym pierwszy odcinek – nowej serii programu o tematyce misyjnej: „Magazyn Misyjny”.

Przypominamy, że projekt ten realizowany jest we współpracy z Siostrami Klaweriankami i Radiem FARA w Krośnie. W tym odcinku – „z misyjnej poczty” dowiemy się m.in. o wizycie Papieża Franciszka na Madagaskarze, o nawiedzeniu Krzyża Światowych Dni Młodzieży na Misji Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego w Buraniro, w Burundi oraz o pracy ojca Romana Janowskiego wśród zambijskiej młodzieży.
Audycja zostanie zaprezentowana na antenie Radia FARA w dniu 18 listopada o godzinie 20.20. Serdecznie zapraszamy do jej wysłuchania. (w załączeniu kilka zdjęć ze studia tuż przed nagraniem)

Opracował opiekun Grupy RAFIKI:
Wojciech Bazan