Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

licealiada reczna 2019Dnia 18 listopada w Hali Sportowo - Widowiskowej MOSiR przy ul. Bursaki odbyła się Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt a ich organizatorem było I LO w Krośnie.

W mających rangę mistrzostw powiatu, wystąpiły reprezentacje sześciu szkół. Turniej przeprowadzono w 2 fazach tj. eliminacyjnej i finałowej. W fazie eliminacyjnej drużyny podzielono na 2 grupy. W każdej grupie zespoły rozegrały pojedynki między sobą systemem każdy z każdym.
W pierwszym meczu gr. II nasze szczypiornistki wygrały z ZSP Nr 4 w Krośnie 5:2. W drugim spotkaniu, pokonując II LO w stosunku 8:5, zagwarantowały sobie I miejsce w grupie i awans do finału turnieju. W finale dziewczęta zmierzyły się z ubiegłorocznym zwycięzcą I LO w Krośnie. Po emocjonującej grze musiały uznać wyższość rywalek, przegrywając nieznacznie 5:6.
Drużynę „Szpetnara”, której opiekunem był p. Krzysztof Gierlasiński, reprezentowały:
1. Emilia Czyż kl. I TA/TF
2. Wiktoria Przybylska kl. I F
3. Magdalena Majcher kl. II TŻ/TTŻ
4. Aleksandra Chrobok kl. I TF (g)
5. Gabriela Dubis kl. II K/W
6. Weronika Pernal kl. III K/W
7. Wiktoria Kubal kl. II K/W
8. Paula Krzywda kl. II TŻ/TTŻ
9. Wiktoria Pelczarska kl. II K/W
10. Oliwia Strzępek kl. I TF (g)
11. Patrycja Olejarska kl. I TA/TF
12. Małgorzata Wierdak kl. I TA/TŻ
13. Dorota Filar kl. I TF (g)
14. Sara Kuzian kl. I TF (g)
15. Daria Kubal kl. II K/W
Atmosfera i zaangażowanie całej naszej drużyny były godne podziwu. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki. Swym występem szczypiornistki „Szpetnara” potwierdziły, że należą do czołowych drużyn szkół ponadpodstawowych w piłce ręcznej miasta Krosna.

EB Dark Mode