Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Pomagamy dzieciom z Cabo Verde – Słodki dzień

akcja misyjnaX 201923 października 2019 r. Grupa Misyjna RAFIKI przygotowała dla całej społeczności szkolnej „Słodki dzień”.


Na prośbę s. Jolanty, która na co dzień pracuje na Wyspach Zielonego Przylądka, w tym roku szkolnym nadal będziemy wspierać dzieci mieszkające w tym rejonie świata. Dzięki m.in. takim inicjatywom, jak „Słodki dzień” możemy zebrać fundusze na doposażenie przedszkoli w zabawki, przybory szkolne i inne potrzebne sprzęty. A potrzeby są bardzo duże, bo i dzieci, które wymagają opieki przybywa. Mieszkają One w bardzo ubogich domach, dlatego przychodząc do przedszkola są pełne radości, bo choć na chwilę mogą zapomnieć o swoim ubóstwie. Tu w ciągu dnia zapewnioną mają opiekę i posiłek. Młodsze dzieci mogą się bawić, a nieco starsze uczyć. Nasza pomoc jest dla Nich bezcenna.
Przypominamy, że wspomniana Akcja prowadzona jest we współpracy z Siostrami Klaweriankami. Dziękujemy Wszystkim, którzy po raz kolejny wzięli w niej udział i pomogli w ten sposób dzieciom mieszkającym na Cabo Verde.

Jesteście Wspaniali !!!

W załączeniu kilka aktulanych zdjęć z Cabo Verde i dzisiejszej akcji.

Opracował opiekun Grupy Rafiki:
Wojciech Bazan

EB Dark Mode