Wycieczka w ramach Projektu Misyjnego’ 2019

wycieczka rafiki 2019W dniach 30 – 31 maja 2019 roku, uczniowie i absolwenci działający w Szkolnym Wolontariacie Misyjnym – Grupa RAFIKI wraz z opiekunem P. Wojciechem Bazanem, a także uczniowie z naszej szkoły współpracujący z grupą oraz młodzież działająca w Misyjnej Grupie FURAHA przy Zgromadzeniu Sióstr Klawerianek w Krośnie, wzięła udział w wycieczce, w ramach Projektu Misyjnego.

Jej program obejmował m.in. wejście na Morskie Oko, a także zwiedzenie ruin gotyckiego zamku z XIV wieku, pięknie położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim, w granicach Pienińskiego Parku Narodowego. Wspólny wyjazd pozwolił młodzieży na poznanie pięknych zakątków Tatr i Pienin. Był też okazją na pogłębianie dobrych relacji w grupie i czasem na aktywny wypoczynek.

Opracował Opiekun Grupy RAFIKI:
mgr Wojciech Bazan