Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Magazyn Misyjny cz. 5 – Grupa RAFIKI w Radio FARA

fara 02 201918 lutego 2019 r., Grupa RAFIKI, tym razem w dość okrojonym składzie z uwagi na trwające ferie, wraz z opiekunem i Siostrami Klaweriankami, spotkała się w Radio FARA w Krośnie, żeby nagrać piąty już odcinek audycji misyjnej pt. „Magazyn Misyjny”.

Tym razem w programie usłyszymy o sytuacji na misjach w Ameryce Południowej dokładnie mówiąc w Peru oraz tradycyjnie już w krajach afrykańskich: w Kamerunie i Sudanie Południowym. Audycja zostanie zaprezentowana na antenie Radio FARA w poniedziałek 18 lutego o godzinie 20.20. Serdecznie zapraszamy do jej wysłuchania.

Opracował:
Opiekun Grupy RAFIKI – Wojciech Bazan

EB Dark Mode