Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Misyjna Wigilia „RAFIKI”

wigilia rafiki 2018W dniu 13 grudnia 2018 r. odbyła się w naszej misyjnej grupie Wigilia. Zgodnie z wielowiekową tradycją, odmówiliśmy modlitwę, złożyliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, zjedliśmy dania wigilijne oraz obdarowaliśmy się prezentami.


Spotkanie odbyło się w radosnej i świątecznej atmosferze, na którym nie zabrakło również tematów związanych z misjami. Cieszymy się, że w tym roku, do naszej grupy, doszły nowe wolontariuszki z klas pierwszych: Zosia, Zuzia, Kinga, Asia i Martyna.
Niech ten czas poprzedzający Święta Bożego Narodzenia będzie dla nas okazją, by wspomnieć, choćby w krótkiej modlitwie, o wszystkich misjonarkach i misjonarzach i tych pośród których pełnią swoją misyjną posługę, by w pokoju i radości mogli przeżywać Tajemnicę Wcielenia Syna Bożego.

Opracował:
Opiekun Grupy Rafiki – Wojciech Bazan

EB Dark Mode