Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Grupa RAFIKI w Radio FARA – Magazyn Misyjny

rafiki fara 2018W ramach Światowego Tygodnia Misyjnego, który rozpocznie się w najbliższą niedzielę 21 października, Grupa RAFIKI, działająca w naszej szkole, podjęła się wspólnie z Siostrami Klaweriankami, realizacji Projektu Misyjnego, którego celem jest przygotowanie cyklu audycji radiowych pod nazwą „Magazyn Misyjny”.

Projekt ten jest realizowany we współpracy z Radiem FARA w Krośnie. Z tej okazji, w dniu 18 października br. w radiowym studio: Yulia Bereza i Angelika Noga wraz z opiekunem P. Wojciechem Bazanem oraz s. Agata – przełożona Sióstr Klawerianek i s. Krystyna odpowiedzialna za projekt, nagrali wspólnie pierwszą audycję, która zostanie zaprezentowana na antenie Radio FARA, w dniu 22 października o godzinie 20.20. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji.

Opracował opiekun Grupy RAFIKI:
Wojciech Bazan

EB Dark Mode