Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Wakacje z misjami

wakacje z misjami 2018W dniach 6 – 8 sierpnia 2018 r. w Domu Zakonnym Sióstr Klawerianek w Krośnie odbyła się impreza pod hasłem: „Wakacje z misjami”.

Głównym organizatorem imprezy były Siostry Klawerianki, a w roli współorganizatorów oraz animatorów młodzież należąca m.in. do Wspólnoty Misyjnej „FURAHA”, a także nasza młodzież należąca do Szkolnego Wolontariatu Misyjnego – Grupa „RAFIKI”, której opiekunem jest P. Wojciech Bazan.
Program obejmował: Msze św. i modlitwy w intencji misji w kaplicy Sióstr Klawerianek, spotkania z Siostrami pracującymi na co dzień w Afryce, warsztaty Biblijne, plastyczne, a także szkołę śpiewu i tańca afrykańskiego, gry i zabawy sportowe oraz prezentacje filmów o tematyce misyjnej.
W 3- dniowych warsztatach misyjnych wzięło udział blisko 40 dzieci z Krosna i okolic. Był to wspaniały wakacyjny czas, podczas którego uczestnicy mogli spotkać się i porozmawiać z siostrami pracującymi na misjach w Afryce, pomodlić się za misje, rozwijać swoje talenty, nawiązać nowe znajomości, nauczyć się pracować w grupie czy też wspólnie spędzić czas przy grach i zabawach.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan

EB Dark Mode