Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Majówka Misyjna

majowka misyjna 2016W dniu 10 maja 2016 r. Siostry Klawerianki i Wspólnota Misyjna „FURAHA”, Wolontariat Misyjny – Grupa „RAFIKI” z naszej szkoły, której opiekunem jest P. Wojciech Bazan, Radio FARA, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie – klasa fryzjerska: II TF wraz z nauczycielami zawodu P. Danutą Gnap i P. Lilianą Sawaryn przygotowali wspólnie kolejną edycję MAJÓWKI MISYJNEJ pod hasłem: „Dobrze jest pomagać”.


Gościem specjalnym byli: ks. Marek Krysa i Bożena Latocha pracujący na misji w Republice Środkowej Afryki.
Majówka odbyła się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Krośnie. Program obejmował: Spotkanie z Misjonarzem, Mszę Św. w Bazylice Mniejszej w Krośnie, losowanie nagród w „Konkursie plastycznym na temat życia w Afryce”, wspólne zabawy oraz wiele innych atrakcji: Wystawę Misyjną, Kuchnię misjonarza, Afrykańską szkołę, Cukiernię Bambo, Targ pod Baobabem, Stoisko z pamiątkami misyjnymi, Fryzury Świata i Malowanie Twarzy.
W imprezie wzięło udział 800 dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży z gimnazjum, z województwa podkarpackiego.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan

EB Dark Mode