Szkolny Wolontariat Misyjny

Szkolny Wolontariat Misyjny

czytanie 2017W czwartek (1 czerwca) 2017 r. nauczyciele bibliotekarze zorganizowali w naszej szkole akcję "Jak nie czytam, jak czytam", której głównym celem jest propagowanie czytelnictwa.

Nauczyciele i uczniowie zebrali się o godzinie 10:00 na korytarzu I piętra przed sklepikiem szkolnym, aby czytać swoje ulubione książki
i porozmawiać z w gronie Książkomaniaków, a przy okazji wziąć udział w podbijaniu rekordu czytania w jednym momencie. Uczestnicy akcji złożyli swoje podpisy w pamiątkowej Księdze Książkomaniaków.
W zeszłym roku w całej Polsce do akcji włączyło się łącznie 432 608 uczniów. W tym roku będzie ich z pewnością więcej.