Rok Szkolny 2014/2015
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Rok Szkolny 2014/2015

XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy

dyplom bhpW dniu 19 maja 2015 roku w Pałacu Chodkiewiczów w Siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie odbyła się XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych zorganizowana przez Związek Rzemiosła Polskiego oraz Państwową Inspekcję Pracy.

W konkursie wzięło udział 46 uczestników reprezentujących 23 Izby Rzemieślnicze z całego kraju. Nadzór nad prawidłowym przebiegiem konkursu sprawował przewodniczący komisji Pan Zbigniew Kowalczyk.
W trakcie konkursu uczestnicy odpowiadali na pisemne pytania testowe z zakresu: prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa pracy, ergonomii, psychologii pracy, przepisów przeciwpożarowych oraz zasad udzielana pierwszej pomocy.
Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie reprezentowała uczennica naszej szkoły, która kształci się w zawodzie fryzjer - Klaudia Liwosz. Uczennica na co dzień uczy się rzemiosła w Salonie Fryzjerskim Pani Stanisławy Samborskiej.
Klaudia Liwosz zdobyła I miejsce w klasyfikacji indywidualnej w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych. Zwyciężczyni otrzymała nagrodę rzeczową - skuter! oraz pamiątkowy dyplom. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz bony podarunkowe ufundowane przez organizatorów.
Do konkursu uczennicę przygotowywała nauczycielka przedmiotu BHP p. Magdalena Ochwat-Miąsik natomiast opiekunem uczennicy podczas konkursu była p. Barbara Kozdraś kierownik szkolenia praktycznego.

Klaudii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.