Rok Szkolny 2014/2015
OFERTA NA ROK 2018/2019!

event zsp2 2018

Rok Szkolny 2014/2015

Byle do Warszawy... czyli wyjazd wolontariuszy na nagranie programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

ttbzNie przegap i w dniu 25 kwietnia 2015 r. oglądaj w telewizji Polsat show "Twoja twarz brzmi znajomo". 14 kwietnia grupa wolontariuszy ze Szkolnych Klubów Wolontariusza nagrodzonych w III i IV edycji Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu oraz wolontariusze Stowarzyszenia Lazarus wraz z opiekunami mieli niecodzienną okazję uczestniczyć w nagraniu jednego z odcinków telewizyjnego show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Organizatorem wyjazdu było koło Hospicyjno-Charytatywne "CARITAS" w Krośnie oraz Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum. W tej niezwykłej przygodzie z naszej szkoły udział wzięli uczniowie: Bartłomiej Bielawa, Kamila Owczarska, Sylwia Suszek, Weronika Król.

Przez dziewięć tygodni uczestnicy programu wcielają się w wybrane ikony światowej i polskiej muzyki, przechodzą zaskakujące metamorfozy. Artysta, który najwierniej odtworzy wylosowanego przez siebie wokalistę i najbardziej ujmie serce jury zdobywa tytuł zwycięzcy odcinka i czek na 10 000 zł, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. Po dziewięciu odcinkach czterech najlepszych uczestników przechodzi do wielkiego finału, w którym sami artyści decydują w czyją postać chcą się wcielić. W wielkim finale poprzednia punktacja się nie liczy. Ważne są punkty przyznane przez jury w tym odcinku. Zdobywca największej liczby punktów, wygra czek o wartości 100 000 złotych, który przekaże na wybrany przez siebie cel dobroczynny.

W tej edycji programu bierze udział aktor pochodzący z Krosna Robert Rozmus. Artysta od lat wspiera krośnieńskie hospicjum "Caritas" i to właśnie jego postanowiliśmy wesprzeć swoją obecnością i.... gorącym aplauzem. Będąc w studio nagraniowym mogliśmy zobaczyć kulisy tworzenia telewizyjnego show, zobaczyć pracę artystów, konferansjerów, całego sztabu specjalistów od wizerunku, scenografów, operatorów... Praca to niełatwa i wyczerpująca, samo nagranie trwa ok. 6 godz., charakteryzacja uczestników ok. 4 godz.

Zgodnie z warunkami umowy fotorelację z naszego uczestnictwa w nagraniu opublikujemy po jego emisji w telewizji Polsat, tj. 25 kwietnia 2015 r. a teraz prezentujemy zdjęcia naszej "ekipy" sprzed hali Mery gdzie odbywało się nagranie i "nocny fotoreportaż " z Placu Defilad gdzie zatrzymaliśmy się w drodze powrotnej.

Wszystkie odcinki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" można obejrzeć na www.ipla.tv i www.twojatwarzbrzmiznajomo.polsat.pl.
Warto też zajrzeć na faceebook Roberta Rozmusa www.robertrozmus.pl

opracowała Grażyna Litwin, opiekun SKW

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

PATRONAT NAUKOWY

pwsz w krosnieWSIiZwspia

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczar

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin