Rok Szkolny 2014/2015
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Rok Szkolny 2014/2015

Trzecia edycja Olimpiady Wiedzy o Gospodarce

19 marca 2015 r. odbyła się w naszej szkole trzecia edycja Olimpiady Wiedzy o Gospodarce zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno – Humanistyczną w Bielsku – Białej. Był to etap I - eliminacje szkolne.

Celem Olimpiady zgodnie z założeniami organizatorów było upowszechnianie i pogłębianie wiedzy ekonomicznej, rozwijanie umiejętności analizy zjawisk społecznych oraz kształtowanie aktywnych postaw w życiu publicznym.
Adresatami tego przedsięwzięcia byli uczniowie zainteresowani tematyką przedsiębiorczości, ekonomii i zarządzania. Z naszej szkoły w I etapie wzięli udział następujący uczniowie: z klasy IV TG - Arendarczyk Tomasz, Mróz Kamil, Sobolewski Jakub, Szubrycht Rafał oraz z klasy III TŻ Bielawa Bartłomiej i Czaja Karolina.
Do etapu II – półfinału zgodnie z regulaminem Uczelni został zakwalifikowany Tomasz Arendarczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie etapu szkolnego była pani Krystyna Paradysz – nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.