Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

"Hiszpańska Awangarda" - szkolne eliminacje do wojewódzkiego turnieju fryzjerskiego

W dniu 17 marca 2015 r. odbyły się w szkole eliminacje do Wojewódzkiego Turnieju Fryzjerskiego pod hasłem "Hiszpańska Awangarda".

Do konkursu zakwalifikowali się uczniowie klas III kształcący się w zawodach technik usług fryzjerskich i fryzjer (ZSZ), którzy w trakcie etapu pisemnego obejmującego swym zakresem przedmioty zawodowe (technologia, higiena, stylizacja i materiały fryzjerskie) zdobyli największą liczbę punktów.
W trakcie dzisiejszej części praktycznej, trwającej 120 minut, uczestnicy eliminacji musieli wykazać się swoim talentem, kreatywnością i pomysłowością wykonując na modelkach fantazyjne koki ozdobione kwiatami, perłami i cekinami. "Hiszpańską" stylizację dopełniał odpowiedni makijaż oraz strój.

Nad przebiegiem eliminacji czuwała trzyosobowa komisja w składzie:

Przewodniczący: W-ce Dyrektor Agata Betlej
I członek : Aneta Nowotyńska
II członek : Magdalena Ochwat-Miąsik

Zwycięzcami konkursu zostali reprezentanci:

ELŻBIETA HAP (kl. III F) - I miejsce
PATRYCJA SKOWRON (kl. III TF) II miejsce
JOANNA EKIERT (kl. III TF) - III miejsce

Zdobywczynie I i II miejsca będą reprezentowały naszą szkołę w Wojewódzkim Turnieju Fryzjerskim o tytuł „Najlepszego ucznia w zawodzie”, który odbędzie się 22 kwietnia 2015 r. w Krośnie.

Zwycięzcom gratulujemy!